Килими модерн

Модерному називають один із напрямів в сучасному мистецтві. Воно характеризується майже або повною відмовою від прямих ліній і кутів на користь природного криволінійності. Інакше кажучи, це оригінальний напрямок пропагує повернення до природи і повної природності життя. У цьому стилі можуть бути витримані найрізноманітніші інтер’єри – від цільної композиції до окремих елементів. Особливою популярністю користуються килими модерн, немов спеціально створені для цінителів природної краси і сучасного затишку.

Особливості килимів в стилі модерн

Що вже тут говорити – класичний стиль в інтер’єрі мало придатний для постійного проживання, хоча і дуже привабливий. Притаманні йому строгі лінії і прямі кути часом викликають деяке роздратування своєю неприродністю – адже в природі таких ліній немає. І це – одна з причин, по якій багато городян вважають за краще проводити вільний час на березі річки або живописного лісового озера, в оточенні схилених над водою плакучих верб і струнких могутніх сосен.

 

Килими в стилі модерн – це прекрасна альтернатива набридлу прямолінійності і незграбності, що переслідують нас всюди – в будинку, офісі або на вулиці. Для цих килимових виробів властиві:

  • наявність абстрактного малюнка з хаотично розташованими елементами;
  • оригінальні забарвлення і модна колористика;
  • лаконічний дизайн;
  • оригінальні поєднання кольорів;
  • відсутність «правильних» ліній, фігур і кутів в орнаменті.

Модернові килими виготовляють як з натуральних матеріалів, так і з синтетики. Синтетичні килимки менш чутливі до вологи, менше вицвітають на сонці і більш стійкі до механічних пошкоджень – в порівнянні з натуральними виробами. Дуже привабливий варіант, коли в складі килимка присутні натуральна шерсть і акрил, які взаємно прекрасно доповнюють один одного, повідомляючи виробу додаткові позитивні якості.

Килими модерн в інтер’єрі

Купити килими в стилі модерн в інтернет-магазині Moda Kilim найчастіше вирішують ті, хто бажає створити неповторний дизайн своєї квартири і порадувати своїх близьких і друзів оригінальністю і красою. Ці цікаві килимки свідчать про свіжість вашого бачення світу. Тільки, підбираючи виріб, потрібно подбати про те, щоб килим гармонійно вписався в наявну обстановку і не вніс елементів дисгармонії:

  • для розміщення в однотонному стильному інтер’єрі краще вибрати яскравий і контрастний килим;
  • при наявності яскравої обробки і темних меблів краще вибрати килимок більш спокійного відтінку вже присутнього в інтер’єрі основного кольору;
  • і найважливіше – килим повинен вам подобатися.

У нашому каталозі модернові килими представлені в найширшому асортименті. Вивчайте каталог і вибирайте той виріб, який буде радувати ваше око.