Килим з коротким ворсом

Різноманітні покриття для підлоги давно змінили звичні дощаті підлоги в міських квартирах і заміських будинках. Найбільшою популярністю користуються килимові вироби різного виду. З ними в кімнаті поселяються затишок і справді казковий комфорт. Особливої ​​уваги варті килими з коротким ворсом, що відрізняються завидною довговічністю і неймовірною практичністю.

Де покласти килим з коротким ворсом

Коротковорсовие килимові вироби, на відміну від товстого пухнастого килима, вражають своєю неймовірною універсальністю. Вони прекрасно підходять для приміщень будь-якого типу і призначення. Найбільш виправдано їх використання в приміщеннях, які відрізняє велика прохідність — в побуті це вітальня, передпокій, дитяча і кухня.

Фахівці кажуть, що саме в цих приміщеннях квартири відбувається постійний рух, а на кухні — взагалі дуже складні, часом навіть екстремальні умови, в яких коротковорсовие килимові вироби поводяться дуже гідно. Це пояснюється їх досить привабливими властивостями:

  • малу вагу і зручність — вироби легко переносити з кімнати в кімнату і без проблем відправляти їх в хімчистку;
  • легке, нескладне прибирання щіткою і пилососом;
  • можливість вологого прибирання — коротковорсові вироби прекрасно її переносять і швидко сохнуть.

 

Настільки унікальні властивості килимків з коротким ворсом дозволяють використовувати їх в коридорах і прихожих, тобто там, де швидко накопичується бруд, пісок і пил з взуття і може знадобитися щоденне чищення.

Можна покласти такий виріб і в спальні — в цьому випадку короткий ворс буде надавати масажний ефект, якщо ходити по ньому босими ногами. Найбільш ефектно ці вироби виглядають в мінімалістичний приміщеннях.

 

Переваги килимків з коротким ворсом

Купити килим з коротким ворсом в інтернет-магазині Moda Kilim варто і через інших його достоїнств, яких у нього дуже багато. Ось лише основні:

  • тривалий термін служби;
  • здатність витримати значні навантаження;
  • протидія сминанию;
  • стійкість до впливу прямого сонячного світла і миючих засобів — фарби залишаються яскравими протягом тривалого часу.

У каталозі інтернет-магазину Moda Kilim коротковорсовие килимові вироби представлені в найширшому асортименті. Ви можете без зусиль підібрати для себе самий схожий килимок або купити їх відразу декілька. Ціни на ці вироби в нашому магазині цілком доступні.

Також в нашому інтернет-магазині вас можуть зацікавити килими в стилі модерн.

[vc_row][vc_column][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]
[/vc_column][/vc_row]