Килимові вироби як такого гарантійного терміну не мають, з цього умовно Гарантійний термін  можна назвати 14 днів з моменту придбання товару. Це законний термін, протягом якого товар може підлягати обміну або поверненню. Цей термін достатній для того, що б виявити будь-які дефекти які не були помітні під час придбання товару, або були виявлені під час експлуатації килимового виробу. До таких дефектів можна віднести наступне:

  • На килимі присутні сліди механічного пошкодження
  • На килимі присутні сліди рясного забруднення
  • Ворс на килимі розподілена не рівномірно (якщо це так не задумано дизайном)
  • Ворс на килимі розташований неправильно (видно чіткі рівні смуги при переливу світла на килимі)
  • Ворс не закріплений в підставі і вилазить
  • Килим має чіткий неприємний запах, який довгий час не зникає
  • Форма килима порушена

Це є вичерпним списком можливих дефектів, які не були виявлені при отриманні або експлуатації килимового виробу. Варто відзначити, що килими з недорогих   серіі не відрізняються високою якістю і за цим наявність невеликих дефектів є нормою. (Наприклад грубі вузли в підставі, наявність різниці відтінків, що не акуратна стрижка, ітп) Так само, для дорогих килимових виробів з акрилу і вовни характерно скочування поверхневого ворсу, що є нормою (Як правило, акриловий ворс лізе тільки перший час, приблизно від двох тижнів до двох місяців. Вовняні вироби можуть лізти все життя)

Повернення товару здійснюється відповідно до закону України “Про захист прав споживачів” і передбачає термін у 14 днів з моменту покупки, протягом яких товар можна обміняти або повернути. При цьому необхідно дотримуватися умова що товар не експлуатувався, була збережена фірмова упаковка і товарний чек.

У разі повернення або обміну товару, транспортні та інші витрати покладаються на покупця. У разі повернення товару по гарантійних зобов’язаннях, транспортні і інші витрати покладаються на продавця.

Кожен товар перед відправкою покупцю, перевіряється. Товар розпаковується, перевіряється його цілісність і відповідність заявленим характеристикам. У разі виявлення будь-яких дефектів,  відбувається заміна товару на аналогічний, з подальшим відправленням покупцеві. Якщо аналогічного товару немає, то продавець повідомляє покупця про наявність дефектів на товар і пропонує уцінку товару. У разі згоди покупця, товар вважається були уцінені та поверненню або обміну не підлягає. Додатково, на вимогу покупця, продавець може надати серію детальних фотографій обраного товару.

Килим або килимова доріжка це виріб яке виткане з натуральних і синтетичних матеріалів, і призначений для утеплення та декорування різних приміщень. Килимовий виріб виткано таким чином, що б могло витримувати постійні навантаження по тертю, розтягування. При цьому килимовий виріб повинен зберігати свою цілісність і характеристики.