Наші гарантії – запорука вашого спокою

Репутація – дорожче грошей! Купуючи товар в нашому інтернет-магазині www.modakilim.com.ua Ви отримуєте саме те, за що платите. Наші гарантії полягають саме в тому, що ви не будете обмануті. Ви не отримаєте “кота в мішку”, ви отримаєте товар який повністю відповідає заявленим характеристикам і обраним параметрам.

Гарантії магазину:

Інтернет-магазин килимів Modakilim зобов’язується:

  1. Надати покупцеві всю необхідну інформацію про товар.
  2. Перевірити товар на наявність, відповідність заявленим характеристикам і відсутність шлюбу. У разі виявлення будь-яких невідповідностей і дефектів, негайно повідомити покупця про таких.
  3. Прийняти заявку-замовлення покупця з урахуванням всіх можливих побажань за способом отправлення-отримання товару.
  4. Максимально швидко здійснити упаковку і відправку товару на відділення кур’єрської служби, для подальшої доставки товару покупцеві
  5. Негайно швидко, після отримання товарно-транспортної накладної, передати всю необхідну інформацію покупцеві, для подальшого відстеження відправленого товару.
  6. Контролювати процес доставки товару покупцеві, до моменту отримання. В процесі прибуття товару на вбрання відділення кур’єрської служби покупцем, повідомити покупця про його прибуття якщо протягом двох робочих днів з моменту прибуття на відділення товар не був отриманий.