Купити килим в Україні. Інтернет-магазин www.modakilim.com.ua

Ви можете купити в нашому інтернет-магазині килимів будь-який вподобаний товар, будь то це килим або доріжка. Ми без проблем зможемо його Вам доставити. Незалежно від того, де б Ви не проживали, доставка товару можлива по всій Україні. Для отримання свого замовлення, Вам необхідно вибрати будь-яку відповідну для Вас кур’єрську службу, і ми відправимо Ваше замовлення протягом доби, з моменту оформлення.

оформлення замовлення

Оформлення замовлення відбувається шляхом вибору вподобаного килима, килимової доріжки, ванного набору з каталогу представленої продукції інтернет-магазину килимів. Далі необхідно заповнити форму – картку покупця. Обов’язково вказати Ваше прізвище та ім’я, адресу електронної пошти та контактний телефон. Потім слід заповнити форму – примітка до замовлення. Необхідно вказати місто куди буде здійснюватися доставка, кур’єрську службу і номер відділення. У разі якщо Ви бажаєте вказати іншого одержувача або вибрати іншу форму доставки, то це так само необхідно вказати в примітці до замовлення. Після заповнення всіх необхідних форм, Вам необхідно ознайомитися з публічним договором оферти, підтвердити свою згоду з усіма пунктами договору і підтвердити замовлення. Далі, на ваш Email прийде лист з підтвердженням замовлення. Після цього наші менеджери зв’яжуться з Вами по телефону для уточнення термінів доставки і перевірки реквізитів.

Доставка товару

Відправка товару відбувається протягом трьох робочих днів з моменту оформлення замовлення. Але як правило, відправка відбувається в день оформлення замовлення або на наступний. Швидкість відправки і доставки залежить від часу оформлення замовлення і наявності його на тому чи іншому складі нашої компанії. Так само на швидкість відправки і доставки замовлення впливають державні свята і обставини непереборної сили

Доставка килимів і килимових виробів здійснюється по всій Україні. Доставка килимів і килимових виробів здійснюється в такі області як: АР Крим; Вінницька область; Волинська область – Луцьк; Дніпровська область; Донецька область; Житомирська область; Закарпатська область – Ужгород; Запорізька область; Івано-Франківська область; Київська область; Кіровоградська область; Луганська область; Львівська область;.Миколаївська область Одеська область; Полтавська область; Рівненська область; Сумська область; Тернопільська область;.Харківська область; Херсонська область; Хмельницька область;Черкаська область; Чернігівська область; Чернівецька область .

Порядність і гарантії

Купуючи килимові вироби в нашому інтернет-магазині килимів, Ви можете бути спокійні в безпеки здійснюють покупки. Ми здійснюємо відправку товару без передоплати. Перед відправкою товар розпаковується, перевіряється його цілісність, відсутність шлюбу, і відповідність вибору. Так само на вимогу, ми додатково надаємо професійні фотографії обраного товару. Як і відповідно обраного товару ви можете переконатися при отриманні товару скориставшись послугою доставки “Накладений платіж”. Якщо товар не відповідає заявленим параметрам, ви можете відмовитися від оплати і отримання товару.

Ціна килима, килимової доріжки, ванного набору і доставки

Доставка товару кур’єрськими службами здійснюється за рахунок інтернет-магазину килимів www.modakilim.com.ua *. Слід врахувати, що будь-яка кур’єрська служба бере комісію за послугу “Накладений платіж”, яка оплачується окремо. Оплата за товар здійснюється в повній його вартості.