Про нас

Наш інтернет магазин орієнтований на роздрібну торгівлю килимовими виробами в мережі Інтернет. Ми займаємося реалізацією килимових виробів вже давно. Наші клієнти це вся Україна, наш постійний покупець це Ви. За довгий час роботи, ми встигли добре себе зарекомендувати. Наші двері відкриті для кожного покупця, незалежно від кількості та суми покупки. Ми тримаємо ціни на рівні оптових, а на деякий асортимент навіть нижче.

Наш девіз – репутацію не купиш. Ми трепетно ​​ставимося до своєї справи. Замовляючи виріб на фабриці, ми намагаємося підібрати асортимент таким чином, що б кожен зміг знайти у нас саме те, що він хоче. Різниця стилів, дозволяє підібрати виріб практично під будь-який дизайн інтер’єру. А складність в підборі необхідного розміру, запросто компенсується можливість широкого вибору різних розмірів і форм килимових виробів.

Наша реклама, це Ваші відгуки. Ми високо цінуємо відгуки кожного нашого клієнта. Кожен відгук це відображення нашої діяльності, результат нашої праці і витрачених сил.

Наш шлях, це дорога до кожного.