При виборі килима важливо звертати увагу на решті текстиль в інтер’єрі. підлоговий виріб повинен поєднуватися з меблевою оббивкою і шторами. Сучасні килими Івано Франківськ пропонує в найширшому асортименті. Врахуйте, що вони повинні бути в тому ж відтінку, що і текстиль, щоб це добре виглядало.

Основні різновиди – килими Івано Франківськ

Підлоговий виріб може бути з ворсом і без нього в залежності від ступеня плетіння. Також у продажу є моделі, які виглядають штучно зостареним. Це досягається шляхом вистригання ворсу майже дощенту. В результаті виріб виглядає м’яким, не виділяється на загальному тлі, відмінно доповнює дизайн інтер’єру.

По дизайну виріб може бути:

  • однотонним;
  • строкатим;
  • кольоровим.

Забарвлення вибирайте з урахуванням того, на чому плануєте робити акцент. Подумайте про те, чи хочете ви зробити дизайн більш живим або навпаки – приглушити його. У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір килимових покриттів будь-якого забарвлення з урахуванням ваших смакових уподобань.

Як вибрати килим у вітальню?

Є два варіанти розміщення покриття в вітальню. Перший – ви укладаєте виріб по вільному простору, плюс ставите передні ніжки дивана на край килима з заступом в 0,2 м. У другому випадку килим розкладається по всій кімнаті, а вся м’які меблі ставиться на нього. Виходячи з обраного варіанту, ви купуєте килим, згідно з габаритами вашої вітальні.

Покриття для їдальні

Якщо у вас велика їдальня, туди доречно постелити килимове покриття. Однак врахуйте, що навіть якщо ви сама акуратна в світі господиня, рано чи пізно ви щось посиплеться або проллєте. Тому купуйте не дуже ворсисті вироби, які простіше чистити. І ні в якому разі не варто купувати білий або молочний килим.

В їдальні підлогове покриття розкладають повністю. У відсунутому вигляді всі стільці не повинні виходити за межі килима. Тому поміряйте габарити столу, додайте до них розміри стільців в розсунутому стані, і у вас будуть чіткі параметри, за якими потрібно вибирати килим до їдальні.

Купівля покриття для спальні

При виборі килима в спальню, потрібно розуміти, що як тільки ви встаєте з ліжка, ваші п’яти повинні опуститися на теплу поверхню. Це – єдиний орієнтир при виборі розміру. Покриття може частково заходити під ліжко. Тобто можна придбати виріб, який буде на метр-півтора більше спального місця. Є ще один варіант – купити пару однакових килимів, які будуть лежати по обидві сторони ліжка.

Натуральний килим або синтетика – що вибрати?

Отже, ви вирішили, для якої кімнати потрібно купити підлогове покриття. Після цього визначаєтесь з кольором, розміром і формою. Потім – саме час звернути увагу на експлуатаційні характеристики. Килими природного походження на дотик будуть набагато м’якше і приємніше. Вони виглядають стильно, розкішно. Однак врахуйте той факт, що синтетичні вироби будуть служити набагато довше. Плюс в килимах штучного походження ніколи не заведуться пилові кліщі. Штучні килими дешевше і практичніше в догляді. Якщо у вас вдома є маленькі діти або тварини, краще купити штучний килим.

На цій сторінці ви можете купити килим в Івано-Франківську високої якості. Якщо залишилися питання або хочете зробити замовлення, телефонуйте за контактним телефоном, вказаним на сайті. Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам визначитися з вибором.