Квадратний килим – особливості та переваги

Звичний прямокутний килим – це класична форма при традиційному виконанні. Такі килимові вироби легко розмістити в будь-якій кімнаті (вони теж бувають прямокутними). Але прямокутник – це дуже вже звично і навіть кілька банально, а багато споживачів бажають внести в інтер’єр квартири щось нове, оригінальне. З цією метою можна використовувати стильний і оригінальний квадратний килим.

Особливості килимових виробів квадратної форми

Вірно вибрати форму килимового виробу не менш важливо, ніж візерунок, малюнок або колірну гамму. Вірно обраний виріб здатне підкреслити всі достоїнства кімнати, додасть в інтер’єр стилю, зробить його трохи незвичним. Однією з популярних і затребуваних форм килимових виробів є квадрат.

Як показує практика, саме квадрат – найкраща форма для підлогових і настінних килимів. Цій формі властиві унікальні якості:

  • справляє враження стабільності, солідності, елегантності, вишуканої простоти;
  • сприяє створенню спокійного затишку;
  • надає можливість використання в приміщеннях самого різного розміру і призначення;
  • квадратні килими застосовні в інтер’єрах будь-якого стилю.

Килимові вироби цієї форми можуть бути прикрашені бахромою або оброблені акуратною кромкою. Виготовляються вони як з натуральних матеріалів, так і з сучасної синтетики.

Як правильно вибрати і розмістити квадратний килим

Найбільш часто рішення купити квадратний килим приймають для його розміщення в невеликих приміщеннях – дитячої, спальні, кабінеті або кухні. При цьому меблі краще розташовувати по периметру вироби. У вашій спальні також буде цілком доречно виріб квадратної форми, розміщене на стіні.

Однак це ще не означає, що в великих кімнатах килим квадратний буде непридатний – він цілком доречний і в віталень З його допомогою можна зі смаком зонувати приміщення. З цією метою можна купити і кілька невеликих квадратних килимків.

У дизайнерських інтер’єрах на килими квадратної форми часто роблять смислові акценти. Саме тому виробники випускають ці вироби яскравими, насиченими, що мають в оформленні цікаві візерунки і малюнки. Не варто боятися, що яскравий візерунок буде дратувати знаходяться в будинку. Навпаки, такий виріб прикрасить вітальню і дасть можливість для експериментів. Але для офісу все ж краще вибрати покриття більш спокійного, стриманого відтінку, хоча і з оригінальним малюнком.

Квадратні килими в інтернет-магазині Moda Kilim

У каталозі нашого магазину квадратні килими представлені в досить широкому асортименті. У нас ви можете килими квадратні купити по самим приємним цінами, попередньо ознайомившись з усім асортиментом цікавлять вас товарів.

Для наших килимових виробів властива висока якість, оригінальний дизайн і багатий вибір варіантів. Відвідайте наш магазин, і ви обов’язково підберете кращий килимок для вашої кімнати.