Види підлогових килимів

 

Перш, ніж купити килим, напевно Вам буде цікаво дізнатися про їх видах і відмінності. В інтернет-магазині Ви знайдете вовняні , бавовняні, шовкові, бамбукові, акрилові моделі килимового покриття. Давайте більш детально поговоримо про їх відмінностях.

Килими з натуральної вовни

Цей різновид килимів належить до преміум-класу. Вони виготовляються з екологічно чистих природних матеріалів. Мають високі теплообмінними якостями, служать довгий період. Довгошерстими килимами рекомендується застеляти підлогу в дитячих і спальних кімнатах, так як там особливо необхідно зберігати тепло. Ще одна перевага натуральних виробів – вони не викликають алергічні реакції і абсолютно нешкідливі для людського здоров’я.

Килими з бавовни

Бавовняні килимові вироби виробляються ручним або машинним способом. Вони набагато м’якше, ніж вовняні, але менш теплі. Не вимагають спеціального догляду і легко чистяться при потребі. Їх використовують для покриття підлоги в віталень , залах і спальних кімнатах.

бамбукові килими

Даний вид килимових виробів відрізняється практичністю і довговічністю. Вони прекрасно виглядають на підлозі. Це відмінний варіант для любителів аскетизму і мінімалізму в інтер’єрі. Також бамбукові килими вибирають покупці, які знають толк в східному стилі. Вони не мають тепловими або шумоизолирующими якостями, частіше їх використовують в якості декору.

акрилові килими

Це свого роду більш демократичний аналог натуральним вовняним килимах. Акрилові килими також мають тепловими та шумопоглащающие якостями. Вони зносостійкі, завдяки чому можуть використовуватися в різних кімнатах. Не вимагають додаткових витрат в догляді. Добре переносять хімічні чистки і не втрачають своєї привабливості під впливом сонячних променів.

шовкові килими

Шовкові килими – атрибут справжнього багатства і розкоші. Вони надовго збережуть свою форму, мають бездоганний зовнішній вигляд і неповторний дизайн. Чи не несуть шкоди людському здоров’ю, мають високі антиалергенний властивостями, не містять токсичних матеріалів. Шовкові килими мають характерний блиск, завдяки чому здатні стати справжньою родзинкою житла.

Таким чином, різновиди підлогових покриттів квартири , а саме килимів , дають можливість кожному клієнту підібрати ідеальний варіант для облаштування житла.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.